Filem Temizlik

Filem Temizlik

filem-temizlik-edirneFilem Temizlik, Trakya çapında geniş hizmet ağıyla Temizlik & İşletim Hizmeti sağlamaktadır. Firmamız İnşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik, ev temizlik, ofis temizlik, iş yeri temizlik, ibadethane temizlik, dershane temizlik, okul temizlik, bina temizlik, merdiven temizlik, dış cephe temizlik, cam temizlik gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Edirne Temizlik Şirketi Filem Temizlik  olarak ; 2008 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak öncelik tanımaktır.

Bu teklifi hazırlarken de firmanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve netleştirmeyi umuyoruz.

Hizmet Sistemlerine Ait Prensiplerimiz

  • Hizmet sistemimizin temel amacı ofis çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır.
  • Hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.
  • Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği, hijyen ve temizliği açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır
  • Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanların mutluluğudur.

Edirne temizlik firması olarak amacımız müşterilerimize verdiğimiz hizmetin en iyisini sunabilmektir.Edirne Temizlik Şirketi Filem temizlik.

Edirne Temizlik, Edirne Temizlik Firması, Edirne Temizlik Şirketi, Filem Temizlik