Cilalama ve Bakım Hizmeti

Cilalama ve Bakım Hizmeti

filem-temizlik-edirneSert zemin cilalamak için iki yöntem kullanılmaktadır. İlk yöntem, zemininizin dayanıklılığını ve parlaklığını size daha çok hissettirir. Bu ilk yöntem mermer, traverten vb. gibi kalsiyum karbonat içeren el değmemiş taşlara uygulanan kristalize cilalama yöntemidir. Kristalize cilalama yöntemi, yapılışı bakımından zor ve uğraş gerektiren bir yöntemdir. Ortalama cila ömrü kullanıma göre değişim göstermektedir. Fakat bu yönetimi uyguladığınız zaman zemininizin bakımı da daha kolay olacaktır. İkinci yöntemimiz ise polimer bazlı cilalarla uygulanan yöntemdir. Polimer cilalar kendi kendine parladığı için herkes tarafından yapılabilen cilalardır. Dayanıklılığı yani ömrü kristalize yöntemine oranla daha azdır. Fakat özellikle PVC kaplı zeminler de kullanılabilen tek cilalama yöntemidir. Bu iki tip cilada uygulandığı zemine kayganlığını kaybettirir.

Tecrübeli ekibimiz tam donanımlı olarak evinize gelirler.Hemen işe koyularak koltuk cinsi belirleyip uygun şampuanı püskürtme pompasına doldururlar. Bu pompa sayesinde kısa sürede tüm koltuğa deterjan uygulaması yapılmış olur. Özel yapım fırça ile ihtiyaç dahilinde kir çıkartma işlemi uygulanarak koltuk kirinden arındırılmaktadır. Kirden arınan koltuğa makine aracılığı ile durulama yapılır. Koltuk son kontrole girer bu kontrolde kalan lekelerin tespitleri yapılır. Özel leke çıkarıcılarımızla gereken tüm işlemler koltuğa uygulanarak son durulamaya geçilir. Son durulama yapıldıktan sonra koltuk kurumaya bırakılır. Yaz aylarında aynı gün koltuklarınızı kullanırsınız.

Filem Temizlik olarak Edirne Temizlik Sektöründe 2008 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Edirne Temizlik Firması, Edirne Temizlik Şirketi, Edirne Temizlik