EdirneEvTemizliği

Edirne Ev Temizliği

edirne-temizlik-ev-hizmetleriEdirne Ev Temizliği Filem temizlik olarak hizmet vermekteyiz. Filem temizlik Edirne il ve ilçelerine hizmet vermektedir.  Edirne’de uzman kadromuz ile yerinde ev temizlik hizmeti veren FİLEM  temizlik firmamız, 7 yıllık geçmişinden elde ettiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik, hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Her türlü temizlik hizmetini son teknoloji ürünü makinelerimiz, zengin ekipmanımız, eğitimli ve deneyimli personelimizle mükemmel şekilde yerine getirmekteyiz.

Edirne Ev temizlik şirketleri, ev temizliğinde kullanılan kimyasallar, yağ ve kir sökücüleri, banyo temizleyicileri, lavabo ovucular, mutfak ürünleri ve bezler.

Edirne Ev temizlik firmaları, ev temizliği hizmetlerimizde Avrupa çalışma şekilleri ve esasları ele alınmış olup ilave sistemler eklenmiştir. Uzun yıllar ev temizliği hizmetleri batı ülkelerinde gidişatı incelenip Trakya’da  uyguladığımız bir çalışmadır.

Filem Temizlik Şirketi uzman kadrosu ile 7 yıllık engin deneyim ile hizmetinizde.